#VisitLithuania

Kur të shkoni me pushime, ju mund të merrni informacion falas, ndihmë dhe frymëzim në zyrën zyrtare turistike të vendit.

Ata mund të ndihmojnë me informacione rreth pushimeve në vend dhe këshilla për ekskursione në rajone të ndryshme. Ka ndihmë në faqen e tyre të internetit dhe në media të ndryshme sociale.

Adresa dhe kontakti

Këtu do të gjeni adresën dhe informacionin e kontaktit

Lithuania Travel

Gedimino ave. 38
Vilnius
Lithuania

T: +370 698 03509

Kontaktoni në rrjetet sociale

Këtu mund të gjeni lidhje me faqet e internetit dhe mediat sociale

Shiriti jeshil do të thotë që lidhja është specifikuar
Shirit gri do të thotë asnjë lidhje e dhënë.

Shihni mediat tona sociale

Gjeni hashtags të njohura

Lingua: DanskHrvatskiČeštinaNederlandsEnglishEestiSuomiFrançaisDeutschMagyarItalianoLatviešuLietuvosNorsk bokmålPortuguêsRomânăSlovenčinaSlovenščinaEspañolSvenskapolskiTürkçeРусскийUkrainianBosnianБългарскиΕλληνικαÍslenskaсрпскиPortuguês

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here